Rejestry ogierów PZHK - konie po alternatywnych próbach dzielności

Polski Związek Hodowców Koni

Ogiery, które uzyskały wpis do odpowiedniej księgi stadnej na podstawie wyników w alternatywnych próbach dzielności

Nazwa ogiera Rasa Rok ur. Ojciec Matka Ojciec matki Data
uznania
Podstawa uznania Do
ras
ACAPULCO sp 2009 Concert Aguaja Sapiecha xx 2013 MPMK WKKW 2013 sp, wlkp
ALCZENTO sp 2009 Cento Son Aloza Marcus 2015 MPMK skoki 2014 sp, wlkp
ALO-VARO P sp 2012 Con Calma Aloverien P Avero P 2019 MPMK skoki 2017 sp, wlkp
AMBROZIO J trk. 2008 Czarczaf Ambrozja Hamlet Go 2014 MPMK WKKW 2012 sp, wlkp
ARES sp 1999 Elvis Ankara Aloube Z 2014
licencja cofnięta
z dniem 17.09.2015 r.
sport skoki sp, wlkp
ARMIN m 2009 Efekt Armilla Cynik xx 2013 wyścigi m
ARPEGGIO II L westf. 2009 Arpeggio Polyana Polytraum 2013 MPMK skoki 2013 sp, wlkp
AS KIER old. 2005 Argentinus Edelweiss Plaisir D'Amour 2011 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
ASESOR sp 2004 Sir Neel Andora Faust Z 2019 MPMK skoki 2009, 2010 sp, wlkp
ASTON MARTIN sp 2007 Rhytmus S Astra Roland 2013 ZT Biały Bór 2010,
decyzja KKS
sp
BARLEY HILL KWPN 2006 Flemmingh Vallery Hill Goodtimes 2010 MPMK ujeżdż. 2010 sp, wlkp
BATALION m 2006 Berlin Bej Biona Dresk 2010 MPMK powożenie 2010
i decyzja KKS
m
BIAŁY KIEŁ sp 2007 Pegasus HB Biała Dama sp Lord Alexander old. 2014 MPMK powożenie 2013
i decyzja KKS
sp, wlkp
BIJOU BE old.(OS) 2006 Balou Du Rouet Carioso Z Canabis Z 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
BIRALDO sp 2008 Halogen Buchta Caretino K hes. 2017 sport zaprzęgowy sp, wlkp
BOCCACCIO hol. 2010 Baloubet du Rouet Pretty Quenn Quidam de Revel 2018 sport skoki sp, wlkp
BOSSIER wlkp 2004 Ajbek Bossa Lwów 2009 ZT trakeński sp, wlkp
BRANDON wlkp 2005 Agar Bukwa Gall 2008 decyzja KKS
i Zarządu PZHK
sp, wlkp
BREAKDANCE (ex.  Bombastic) wlkp 2011 Fred Bossa Nova Carbano 2016 MPMK ujeżdż. 2015 sp, wlkp
BRODWAY sp 2010 Placido Bianka Roland 2016 MPMK skoki 2016 sp, wlkp
BUFOR m 2006 Fusain Du Defey Bajda Dzielżan xx 2009 wyścigi m, sp, wlkp
CABALLUS Z Z 2001 Caretano Z Gil Grannus 2009 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
CAIUS hol. 2004 Caretino My Lady VII Contender 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
CALIGULA 50 westf. 2003 Cornet Obolensky Lollypop L Lord Calando 2015 sport skoki sp, wlkp
CAN YA MECAN hol. 2012 Corrado I Ronja Cassini I 2017 MPMK skoki 2016 sp, wlkp
CANDOR han. 2006 Calido Lagune Lear 2013 MPMK skoki 2012 sp, wlkp
CANOSO hol. 2005 Contact Me Icarlotta Caletto I 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
CANTANIS SON sp 2006 Cantanis Całka Correro 2011 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CAPTANI hol. 2007 Carentan Nevada V Lennon 2012 MPMK ujeżdż. 2011 sp, wlkp
CARDALCO hol. 2004 Carpaccio Hekla II Carthago 2009 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
CARETINO KAMA hol. 2004 Caretino Hostess I Coriolan 2009 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
CASSILIO hol. 2006 Cassini I M-Heraldik Heraldik xx 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CASINO L hol. 2005 Cassiano Othilda Contender 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CATIVO hol. 2005 Contact Me Padua III Cambridge 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
CATUZO hol. 2005 Carambo Loretta V Cambridge 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
CENTO SOHN hol. 2001 Cento Golden Queen Landgraf I 2007 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
CHACCO-AMICOR ZM OS 2009 Chacco-Blue Pilotine Balou du Rouet 2016 MŚMK skoki 2014 sp, wlkp
CHACCO NANN old. 2010 Chacco-Blue Gold Anna Kannan 2017 MPMK skoki 2016 sp, wlkp
CHALTAIRE Z Z 2006 Chellano Z Nymphe B Voltaire 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CHASSOT westf. 2005 Chacco Blue Pilot's Rendevous Pilot 2017 sport skoki sp, wlkp
CHICO old. 2004 Chico's Boy Atlanta Athlet Z 2008 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
CLAVIUS hol. 2006 Caretino Flanell Laval II 2012 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
COLINERO old. 2011 Cola Elvita Escudo lic. czasowa 2016 (limit 10 klaczy)
2016 - lic. dożywotnia
decyzja KKS sp, wlkp
COLOX CUP old. 2003 Con Capitol Lydelia Pilox 2008 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
CON CALMA hol. 2005 Calato Noblesse B I Levantos 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CON CAPITAL old. 2004 Con Capitol Sly Kid II Calypso II 2009 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
CONNER hol. 2005 Contender Perfectlady Candillo Z 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CONTENDROS hol. 2008 Contender Libertina Libertino 2016 sport skoki sp, wlkp
CONTIFAX-I old. 2004 Contifax Grenspilotin Pilox 2008 decyzja KKS sp
CORDINO sp 2008 Cantero Caren Landjonker S 2012 MPMK skoki 2012 sp, wlkp
CORIANO'S ASS hol. 2006 Coriano Z Domina II Landgraf I 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
CORNE KWPN 2007 Sidney Odetta Goodwill 2012 MPMK ujeżdż. 2012 sp, wlkp
CORVALLO hol. 1998 Coriano Goretta II Laval II 2011 sport skoki sp, wlkp
COUNTRY BOY OS 2009 Carry Best Hataria Turbud Quirinus 2013 MPMK skoki 2013 sp, wlkp
CRANTHAGO han. 2004 Cranach Ramona Ravallo 2012 sport skoki sp, wlkp
CROS hol. 2004 Chambertin Zullia Cantus 2009 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
DAKAR Z Z 2002 Dutch Capitol Callie Calvin Z 2008 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
DAN sp 2002 Luron Drama Donani 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
DIGISPORT CAVALIER hol. 2006 Con Air Noblesse XXII Baldini 2013 MPMK skoki 2012 sp, wlkp
DOMEL sp 2003 Lagrain Domena Court 2008 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
DON LAFITTE sp 2005 Lafitte Dama Dworu Pick Wick 2009 MPMK ujeżdż. 2009 sp, wlkp
DON SANDRIO han. 2012 De Niro Scharade M Sandro Hit 2018 MPMK ujeżdż. 2017 sp, wlkp
EDAM m (AA) 2013 Chestnut Parl All That Jazz Emina Divisor xx 2018 MPMK WKKW 2017 m, sp, wlkp
EKOLOG m 2007 Dounba xx Ekspansja JP Veritas 6 xo 2015 MPMK WKKW 2013 m
EKWADOR sp 2000 Heraldik xx Enigma Corofino 2008 sport - ujeżdż. 2007 sp, wlkp
EKWADOR sp 1998 Elvis KWPN Arabiata Aloube 2009 sport skoki 2008 sp, wlkp
ELEKT sp 2005 Ałtaj Ereda Decjusz 2008 decyzja KKS sp, wlkp
ERATO sp 2008 Lando Effi Coronado 2015 MPMK skoki 2014 sp, wlkp
ETOS sp 2003 Santhiago Etna Domingo Tenor 2007 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
EXCALIBUR han. 2004 Embassy Doreena Derwisch 2008 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
EXMOOR sp 2004 Quamiro Exposita Exkurs 2010 MPMK ujeżdż. 2010 sp, wlkp
FABREGAS S sp 2015 MJT Nevados S Fabregia S Regiel 2018 Czempionat sp (Cavaliada 2017, Poznań) sp, wlkp
FAKTOR sp 2004 Lord Star Flora Mason 2008 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
FAREZZO B KWPN 2010 Arezzo Torbelina Voltaire 2015 MPMK skoki 2015,
MPMK WKKW 2014
sp, wlkp
FAZZ-TETTI KWPN 2010 Jazz Verro-Tetti Ferro 2015 MPMK ujeżdż. 2014 sp, wlkp
FIRST FIGHTER old. 2007 For Pleasure Nightingale I Linaro 2012 MPMK 2011 sp, wlkp
FÜRST SAV han. 2013 Foundation Fürstin Fürst Heinrich 2017 MPMK ujeżdż. sp, wlkp
GATSBY VANDRIN s.f. 1994 Baloubet du Rouet Utopie D'Iraii Hetre Pourpre 2014 wyniki sport. sp, wlkp
GOLDEN AVIATOR sp 2006 Aviano Goldika Lambado 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
GROJEC R sp 2003 Campari M Go For Money Goldstern 2009 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
GUFFI półkr.austr. 1996 Grandeur Weltreise Inschallah 2007 sport skoki sp, wlkp
H-CANTERINO sp 2011 Cantoblanco Hataria Turbud Quirinus 2015 MPMK skoki 2015 sp, wlkp
HBC LAKE BID hol. 1999 Lansing Kaja I Cascavelle 2008 sport skoki 2007 sp, wlkp
HEILINE'S ZANZIER DWB 2013 Blue Hors Zack Danceline De Niro 2018 MPMK ujeżdż. 2017
/uznanie DWB
sp, wlkp
HERB m 2002 Arcus xx Hebra Campetot xxoo 2008 MPMK WKKW 2007 m
HIPOIDAS trak. 2006 Heleris Hipe Holaris 2016 sport skoki sp, wlkp
HIPPICA ANDIAMO old. 2002 Andiamo Z Wonnige Contender 2013 sport skoki sp, wlkp
HIPPICA KOH-I-NOOR OS 2004 Kannan Canta SZ Coriano Z 2013 sport skoki sp, wlkp
IF DU REVERDY s.f. 1996 Le Tot du Semilly Escalibur Qredo du Paulstra 2014 wyniki sport m, sp, wlkp
IRCHES m 2005 Chef Supreme xx Irma Milczan 2011 MPMK WKKW 2010 m, sp, wlkp
ISLANDER (ICI) KWPN 2013 Durango VDL Di-Rosa Harley VDL 2018 MPMK skoki 2017 sp, wlkp
ITOULON B KWPN 2013 Etoulon VDL Omanta STB Elite, PROK Indoctro 2018 MPMK skoki 2017 sp, wlkp
JAREMA sp 2008 Maram Jarmila Luron 2013 MPMK WKKW 2012 sp, wlkp
JEDLINEK sp 2002 Power Prince Jedlina Jehol 2009 MPMK powoż. 2007 sp, wlkp
KEMBALL sp 2005 Qumball Karbana Carbano 2015 sport skoki sp, wlkp
KIRYMANJARO FORTUNA KWPN 2015 Grand Slam VDL Ejiry Fortuna Canturano 2020 MPMK skoki 2019 sp, wlkp
LADYKRACHER 8 han. 2002 Landclassic Beresina Silvester 2010 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
LARIUS DWB 2003 Solos Landinus Wiosa Wolkenstein II 2014 wyniki sport. sp, wlkp
LASCAR m (AA) 2014 Huzar Lotta Top Gun 2019 MPMK WKKW 2019 m, sp, wlkp
LORD DJANGO han. 2010 Stalypso Lona Londonderry 2018 sport ujeżdż. 2018 sp, wlkp
LOU REED han. 2003 Lauries Crusador xx Bergdame Bolero 2009 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
LUCKY LORD LOXGRAF II han. 1999 Landclassic Bonita Beach Boy 2009 sport skoki sp, wlkp
LUXOR han. 2007 Londontime Dugena Davignon 2011 MPMK ujeżdż. 2011 sp, wlkp
MAGNAT trk. 2010 Ajbek Malwa Arion 2016 ZT St. Gdański 2014 sp, wlkp
MARCO sp 2003 Nameless Marka Gordon I 2008 MPMK ujeżdż. 2007 sp, wlkp
MJT CARNEVAL hol. 2010 Casall Oklahoma Lorentin 2016 MPMK skoki 2015 sp, wlkp
NACCORD MELLONI (ex. Encore Nabab O.H.) KWPN 2009 Nabab de Reve Oberlina Accord II 2017 MPMK ujeżdż. 2015 sp, wlkp
NEGR trk. 2009 Ajbek Negri Poll 2014 MPMK ujeżdż. 2014 sp, wlkp
NEYMAR DE REVE holszt. 2012 Nabab de Reve Urte Levisto 2017 MPMK skoki 2016 sp, wlkp
NEVADOS S sp 2008 Calvados Z Nestia S Romualdo 2012 MPMK skoki 2012 sp, wlkp
NEW PORT sp 2008 Chellano's Boy DZ Newratina Caretino K 2014 sport - Szwecja sp, wlkp
NIRKOP sp 2009 Wolf's Panter Nivea Lavendel 2012 ZT Gniezno 2012,
decyzja KKS
sp, wlkp
NUMERUS westf. 2009 Numero Uno Calkalas Castillo 2014 MPMK skoki 2013 sp, wlkp
ODYN wlkp
/poch.trk.
2005 Ałtaj Odymka Agar 2011 Komisje Ksiąg sp, wlkp
OHMED sp 2004 Kamrat Opera Saphir 2009 decyzja KKS
i Zarządu PZHK
sp, wlkp
ONASIS sp 2010 Calato Kama Omonia Alfaro 2016 MPMK skoki 2016
ORDON sp 2001 Biskwit Ossaka Peszt 2015 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
PERFECT PLEASURE sp 2005 Ever for Pleasure Pousette Z Pucci 2011 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
PHENIX westf. 2003 Pilgrim Holsatia X Landgraf I 2010 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
POLYTRAUM II westf. 1996 Polydor First Lady Fruhlingstraum II 2009 sport skoki 2008 sp, wlkp
QUAIDE CASSIN hol. 2004 Cassini I Nur Die Quidam de Revel 2009 MPMK skoki 2008 sp, wlkp
QUANTUM OF SOLACE hol. 2011 Quaterback Sunshine XVI Aljano 2016 MPMK ujeżdż. 2015 sp, wlkp
QUIDAM'S HERO old. 2005 Quidam's Rubin Landfee Arpeggio 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
QUINTMAN hol. 2009 Quintero Luzie II Lordano 2014 MPMK skoki 2013 sp, wlkp
QUINTUS hol. 2006 Quinar Grande Nation Capitol I 2019 sport skoki sp, wlkp
QUO VADIS old. 2005 Quidam's Rubin Hawana Libert Life 2011 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
QUO VADIS han. 2009 Quaterback Hepburn Hohenstein 2014 MPMK ujeżdż. 2013 sp, wlkp
REGIMENT PP sp 2011 Graf Stepp Rocky Careras 2016 decyzja KKS sp, wlkp
REJENT sp 2007 Efez Retoryka Genius han. 2013 MPMK powoż. 2011 sp, wlkp
RIVERA L old. 2000 Raphael Zypriana Zeus 2010 sport skoki 2010 sp, wlkp
ROCK AND ROLL han. 2004 Romancero H Anna Archipel 2010 MPMK ujeżdż. 2009 sp, wlkp
ROMEO DES VAUX s.f. 2005 Qredo de Paulstra Gloria des Vaux Quidam de Revel 2010 decyzja KKS sp, wlkp
RUBINSTERN II old. 2004 Rubinstern Dekade II Debuet 2009 MPMK ujeżdż. 2008 sp, wlkp
SALVATORE FERRAGAMO han. 2011 SOLIMAN DE HUS RIEKE ROTSPON 2016 MPMK ujeżdż. 2015 sp, wlkp
SAMBOR K2 LAZAR trk. 2008 K2 Seniorita Radiator 2012 MPMK ujeżdż. 2012 sp, wlkp
SCYPION sp 2007 Baloubet du Rouet S-Landdiva Landjunge 2014 MPMK skoki 2013 sp, wlkp
SHAKIRO BOY old. 2003 Sunny Boy Samoa Sandor xx 2011 MPMK ujeżdż. 2007 sp, wlkp
SIR EUROPE old. 2013 Sir Donnerhall I Genoveva Welt Hit II 2017 MPMK ujeżdż. 2017 sp, wlkp
SIR STAKKATO han. 2006 Stakkato Gold Monique Maurice 2010 decyzja KKS sp, wlkp
STAKKATO TOP han. 2005 Stakkato Godzilla Graf Top 2012 MPMK skoki 2011 sp, wlkp
STAKUDO MIRALEX han. 2005 Satisfaction Elvita Escudo I 2016 sport skoki 2014 sp, wlkp
STAR TURN old. 2005 Stedinger Dominate Donnerhall 2011 MPMK ujeżdż. 2010 sp, wlkp
STILIOS han. 2005 Sandro Hit Wedemark Princess Weltmeyr 2011 MPMK WKKW 2010 sp, wlkp
SWEET BOY han. 2011 San Amour Romana Depardieu 2017 MPMK ujeżdż. 2016 sp, wlkp
SZULER sp 2010 Luron Szaki Kissovo 2019 sport skoki sp, wlkp
TALENT CHARBONIERE s.f. 2007 Diaman de Semilly Girl IV Papillon Rouge 2012 MPMK WKKW 2011 sp, wlkp
TANGES m (AA) 2013 Chestnut Parl All That Jazz Tamaria Decoration xx 2018 MPMK WKKW 2017 m, sp, wlkp
TELCO sp 2006 Carry Son Tanita Caletto's Son 2011 MPMK ujeżdż. 2010 sp, wlkp
TORADO 2 KWPN 2000 It's Morado Lalinda Nimmerdor 2008 sport skoki 2008 sp, wlkp
TURBUD CICERO (ex. Cicero vd. Maltahoeve) BWP 2002 Orlando Famagusta Giugnnolet 2007 MPMK skoki 2007 sp, wlkp
VERDINALE DSP 2014 Verdi Donata Diarado 2019 MPMK skoki 2018 sp, wlkp
WALKOVER m 2006 Rashim Walkiria El Donald 2011 wyścigi m
WATERLOO sp 2011 Corofino Wisła Izjum 2016 MPMK WKKW 2015 sp, wlkp
WEMBLEY KWPN 2003 Cassini I Gesa Lucky Lionell 2018 sport 150 cm,
uzn. KWPN
sp, wlkp
WINNIE THE POOH han. 2003 Wordly Tosca Trapper 2007 MPMK ujeżdż. 2007 sp, wlkp
WINTER LAKE sp 2011 HBC Lake Bid Witara Cavallo 2016 MPMK WKKW 2015 sp, wlkp
ZAHROS R (ex.  Z Zarah 80) KWPN 2004 Sam R Zarah Rebel I Z 2011 MPMK skoki 2010 sp, wlkp
ZAMELUS W KWPN 2004 Namelus R Geranda Astronaut 2015 sport skoki 2014 sp, wlkp
ZINEDINE KWPN 2004 Guidam Unadonja Heartbreaker 2010 MPMK skoki 2009 sp, wlkp
ZIROCCO AIR hol. 2011 Zirocco Blue VDL Zalza Con Air 2017 MPMK 2016 sp, wlkp
ZOWEJA KWPN 2014 Burggraaf Lucia Libero H 2019 sport skoki sp, wlkp
ZULUS sp 1999 Elvis KWPN Zazula Sztorm 2016 sport skoki sp, wlkp
ŻYWAGO sp 2001 Lavendel Żytanes Orange Bay xx 2009 MPMK skoki 2008 sp, wlkp